logo

Çubuk Haber Ajansı Yenilendi

 

Hepimiz haberler bir an evvel ulaşmanı nasıl olacağını düşünürüz. Haberlerden ilk önce haberi olmak insanın doğasında var olan bir şeydir. Bunun içinde genelde gazete haberlerini okumaya çalışırız. Ama şu hiç aklımıza gelmez gazeteler genellikle haberleri bir gün geriden takip ederler. Bir önceki günün olaylarını bize sunarlar. Daha önce haber öğrenebilmek için neler yapmamız gereklidir. En kolayı açarım televizyonu haberler ulaşırım diyebilirsiniz. Evet, bu kolay bir yöntemdir ama o an yanınızda televizyon var mıdır?
Bu sihirli soruya cevabınız evetse sıkıntı olmayabilir. Ya yanınızda televizyon yoksa ne olacak. Ama şöyle bir soru sorsak yanınızda cep telefonunuz var mı birçoğumuz bu soruya evet var diye yanıt verilir. İnternetiniz var mı dediğimizde de bu devirde internetsiz telefon mu kaldı diye ayrı bir soruyla siz yanıt verirsiniz. O zaman hemen telefondan internete girip haber sitemizi takip edebilir en güncel olaylara vakıf olursunuz. Hatta arama motoruna http://www.f5haber.com/spor/ diye yazarsanız o anda sporla ilgili neler oluyor hepsine bir anda ulaşırsınız.
Tuttuğunuz takımın maçı ne durumda ya da maç bittiyse maçla ilgili görüntüleri izleyebilirsiniz. Yani ister spor haberleri olsun ister siyasi ister güncel haberler tamamına en güncel halleriyle sitemizden anlık ulaşabilirsiniz. Yazımızın başlığında da söylediğimiz gibi haberler ulaşmanın en kestirme yolu sitemizden geçer.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ