logo

Pursaklar Bunları Konuşuyor

Pursaklar projeleri ankaraPursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, partisinin genişletilmiş ilçe danışma toplantısına katılarak “Yeni projelerimizin temellerini atacağız” dedi.

Genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısında belediye adına konuşma yapan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, ilçede devam eden hizmetleri anlatarak yeni projelerin müjdesini verdi.

Başkan Çetin yaptığı konuşmada “Pursaklar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Yeni Kreşler, Belediye Hizmet Binası, Yüzme Havuzu” gibi projelerin temellerinin yakın bir zamanda atılacağını açıkladı. Geniş bir katılımla yapılan toplantının sonunda, teşkilat mensupları üstün hizmetlerinden dolayı ödüllendirilerek hediyeleri verildi.

Abdurrahim Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen AK Parti Pursaklar İlçe Teşkilatı Genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısına Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan,Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Mümin Altunışık, AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Kabasakaloğlu, teşkilat mensupları ve çok sayıda partili katıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ